"A futball olyan játék, amit 22-en játszanak 90 percen át, és a végén mindig a németek nyernek"
 - mondta egykor Gary Lineker.
Mindig a németek? Igaza lesz vajon idén is?
A határidők, tervleadások nem várnak, de a fontos meccseknek azért remélhetőleg sikerül időt szorítani…

Az oroszországi világbajnokság menetrendje

Fifa World Cup 2018

Csoportmérkőzés

A csoport: Oroszország - Szaúd-Arábia, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00

Csoportmérkőzések

A csoport: Egyiptom-Uruguay, Jekatyerinburg 14.00

B csoport: Marokkó-Irán, Szentpétervár 17.00

B csoport: Portugália-Spanyolország, Szocsi 20.00

Csoportmérkőzések

C csoport: Franciaország-Ausztrália, Kazany 12.00

D csoport: Argentína-Izland, Moszkva (Szpartak Stadion) 15.00

C csoport: Peru-Dánia, Szaranszk 18.00

D csoport: Horvátország-Nigéria, Kalinyingrád 21.00

Csoportmérkőzések

E csoport: Costa Rica-Szerbia, Szamara 14.00

F csoport: Németország-Mexikó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00

E csoport: Brazília-Svájc, Rosztov 20.00

Csoportmérkőzések

F csoport: Svédország-Koreai Köztársaság, Nyizsnyij Novgorod 14.00

G csoport: Belgium-Panama, Szocsi 17.00

G csoport: Tunézia-Anglia, Volgográd 20.00

Csoportmérkőzések

H csoport: Kolumbia-Japán, Szaranszk 14.00

H csoport: Lengyelország-Szenegál, Moszkva (Szpartak Stadion) 17.00

A csoport: Oroszország-Egyiptom, Szentpétervár 20.00

Csoportmérkőzések

B csoport: Portugália-Marokkó, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 14.00

A csoport: Uruguay - Szaúd-Arábia, Rosztov 17.00

B csoport: Irán-Spanyolország, Kazany 20.00

Csoportmérkőzések

C csoport: Dánia-Ausztrália, Szamara 14.00

C csoport: Franciaország-Peru, Jekatyerinburg 17.00

D csoport: Argentína-Horvátország, Nyizsnyij Novgorod 20.00

Csoportmérkőzések

E csoport: Brazília-Costa Rica, Szentpétervár 14.00

D csoport: Nigéria-Izland, Volgográd 17.00

E csoport: Szerbia-Svájc, Kalinyingrád 20.00

Csoportmérkőzések

G csoport: Belgium-Tunézia, Moszkva (Szpartak Stadion) 14.00

F csoport: Koreai Köztársaság-Mexikó, Rosztov 17.00

F csoport: Németország-Svédország, Szocsi 20.00

Csoportmérkőzések

G csoport: Anglia-Panama, Nyizsnyij Novgorod 14.00

H csoport: Japán-Szenegál, Jekatyerinburg 17.00

H csoport: Lengyelország-Kolumbia, Kazany 20.00

Csoportmérkőzések

A csoport: Uruguay-Oroszország, Szamara 16.00

A csoport: Szaúd-Arábia - Egyiptom, Volgográd 16.00 (Duna és m4sport.hu)

B csoport: Spanyolország-Marokkó, Kalinyingrád 20.00

B csoport: Irán-Portugália, Szaranszk 20.00 (Duna és m4sport.hu)

Csoportmérkőzések

C csoport: Dánia-Franciaország, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 16.00

C csoport: Ausztrália-Peru, Szocsi 16.00 (Duna és m4sport.hu)

D csoport: Izland-Horvátország, Rosztov 20.00 (Duna és m4sport.hu)

D csoport: Nigéria-Argentína, Szentpétervár 20.00

Csoportmérkőzések

F csoport: Mexikó-Svédország, Jekatyerinburg 16.00 (Duna és m4sport.hu)

F csoport: Koreai Köztársaság-Németország, Kazany 16.00

E csoport: Szerbia-Brazília, Moszkva (Szpartak Stadion) 20.00

E csoport: Svájc-Costa Rica, Nyizsnyij Novgorod 20.00 (Duna és m4sport.hu)

Csoportmérkőzések

H csoport: Szenegál-Kolumbia, Szamara 16.00 (Duna és m4sport.hu)

H csoport: Japán-Lengyelország, Volgográd 16.00

G csoport: Anglia-Belgium, Kalinyingrád 20.00

G csoport: Panama-Tunézia, Szaranszk 20.00 (Duna és m4sport.hu)

Nyolcaddöntő

C1-D2, Kazany 16.00

A1-B2, Szocsi 20.00

Nyolcaddöntő

B1-A2, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 16.00

D1-C2, Nyizsnyij Novgorod 20.00

Nyolcaddöntő

E1-F2, Szamara 16.00

G1-H2, Rosztov 20.00

Nyolcaddöntő

F1-E2, Szentpétervár 16.00

H1-G2, Moszkva (Szpartak Stadion) 20.00

Negyeddöntő

A1/B2 - C1/D2, Nyizsnyij Novgorod 16.00

E1/F2 - G1/H2, Kazany 20.00

Negyeddöntő

F1/E2 - H1/G2, Szamara 16.00

B1/A2 - D1/C2, Szocsi 20.00

Elődöntő

1. negyeddöntő győztese - 2. negyeddöntő győztese, Szentpétervár 20.00

Elődöntő

4. negyeddöntő győztese - 3. negyeddöntő győztese, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 20.00

Bronzmeccs

az elődöntő vesztesei, Szentpétervár 16.00

Döntő

az elődöntő győztesei, Moszkva (Luzsnyiki Stadion) 17.00